Tištěné tituly

Portfolio našich tištěných titulů se skládá jak z periodik, tak ze speciálních vydání.

Hospodářské noviny

Hospodářské noviny přináší od pondělí do pátku všeobecné zpravodajství se silnými analytickými prvky a komentáři. Ze všech českých deníků dávají největší prostor ekonomickým a byznysovým informacím, finančním trhům a servisu pro podnikatele. Obsahují rozhovory s předními českými i světovými byznysmeny a analýzy nejdůležitějších ekonomických událostí.

Ekonom

Ekonom je nejčtenější ekonomický týdeník na českém trhu. Přináší ty nejpodstatnější informace, které pomáhají orientovat se v dnešním složitém světě. Ekonom poskytuje ty nejdůležitější informace ze světa kapitálových trhů, texty z oblasti technologií představují aktuality ze světa vědy a techniky, přináší i právní témata, která hýbou českým trhem a zásadně ovlivňují podmínky pro podnikání. V článcích se časopis věnuje i oblasti logistiky, která doslova hýbe světem a tématům seberozvoje a sebevzdělávání a rovněž oblasti řízení lidí ve firmách.

Právní rádce

Právní rádce je odborná měsíční příloha týdeníku Ekonom, která poskytuje informace ze všech oborů práva. Každé vydání přináší silný a jedinečný redakční obsah. Důraz je kladen zejména na obchodní, finanční a pracovní právo či regulovaná odvětví. Nevynechává témata, jako jsou veřejné zakázky, ochrana dat anebo trestní odpovědnost právnických osob.

Logistika

Logistika je odborná příloha týdeníku Ekonom určená zejména managementu firem a odborníkům, kteří rozhodují o systémovém i doplňkovém řešení pohybu materiálu a zboží, především v odvětví dopravy, průmyslu, velkoobchodu a v dalších oborech. Přináší ucelený přehled o stavu, novinkách a trendech v logistice. Mapuje současnou praxi a vývoj v oblastech dopravy, skladování, manipulace s materiály, distribuce a využití informačních technologií doma i v zahraničí.

PročNe

PročNe je luxusní lifestylový magazín, který vychází každý měsíc jako příloha Hospodářských novin. Přináší to nejlepší z módy, gastronomie, cestování i umění. Pravidelně získává prestižní novinářské ocenění. Minulý rok uspěl v konkurenci 136 médií z 22 zemí Evropy a odnesl si celkem 6 cen, nejvíce za celou dobu, kdy se přehlídky účastní.

    Vyplněním a odesláním formuláře berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Více informací o zásadách ochany osobních údajů naleznete zde.