#NejsmeJenomNoviny

Speciální projekty

Speciální projekty se zabývají realizací redakčních i komerčních tématických příloh titulů Economia, nejrůznějších marketingových projektů, včetně klientských na míru a ve spolupráci s Economia events také pořádáním konferencí a eventů.

Innovative Legal Services Forum 2018

ILSF je každoročně pořádaná mezinárodní právnická konference, na níž více než 20 přednášejících představuje novinky a technologické inovace v právní oblasti.

Výroční zpráva Škoda Auto a.s.

Ve spolupráci s agenturou R MEDIA pod Speciálními projekty vzniká výroční zpráva ŠKODA Auto v českém a anglickém jazyce již od roku 2015. Zajištění zahrnuje redakční přípravu, překlad, grafický návrh a zlom, tisk a distribuci.

TOP ženy Česka

Anketa TOP ženy Česka je nejprestižnější akcí svého druhu v Česku. Jejím cílem je zviditelnit úspěšné ženy v soukromé i veřejné sféře. Příběhy úspěšných žen mají inspirovat jejich následovnice a také se zabývat tématy, jako jsou rovné pracovní příležitosti a působení žen na postech s rozhodovacími pravomocemi.

Chcete s námi projekt na míru ?

Vyplněním a odesláním formuláře berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Více informací o zásadách ochany osobních údajů naleznete zde.