#NejsmeJenomNoviny

Speciální projekty

Speciální projekty se zabývají realizací redakčních i komerčních tématických příloh titulů Economia, nejrůznějších marketingových projektů, včetně klientských na míru a ve spolupráci s Economia events také pořádáním konferencí a eventů.

TOP ženy Česka

Anketa TOP ženy Česka je nejprestižnější akcí svého druhu v Česku. Jejím cílem je zviditelnit úspěšné ženy v soukromé i veřejné sféře. Příběhy úspěšných žen mají inspirovat jejich následovnice a také se zabývat tématy, jako jsou rovné pracovní příležitosti a působení žen na postech s rozhodovacími pravomocemi.

HR Meeting

HR Meeting je největší konference mediálního domu Economia a magazínu Ekonom o vedení společnosti a lidech ve firmách.

Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna

Ceny Hospodářských novin Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna má za cíl podpořit rozvoj bankovního a pojišťovacího sektoru, poskytnout veřejnosti ucelený obraz o finančním trhu a pomoci se snadněji zorientovat v produktech a službách, které finanční instituce nabízejí. Vyhlašuje se každoročně na podzim.

AI Awards

Ocenění pro úspěšné odborníky a firmy, kteří určují směr celosvětového vývoje technologií umělé inteligence.

Chcete s námi projekt na míru ?

    Vyplněním a odesláním formuláře berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Více informací o zásadách ochany osobních údajů naleznete zde.