Speciální projekty

Speciální projekty vymýšlí a realizují netradiční a originální partnerské projekty, píší články do novin i na web. Tvoří inspirativní online microsity a infografiky, vydávají tematické magazíny a přílohy, organizují inspirativní či společenské eventy.

HN BeNative

Kreativně-obsahové studio Hospodářských novin, kde vzniká kvalitní obsah ve spolupráci s partnery. HN BeNative přináší prémiový obsah připravený na míru podle zájmu čtenářů a komunikačních potřeb partnera.

Speciály Aktuálně.cz

Infografiky, seriály a speciální projekty připravované redakcí online deníku Aktuálně.cz ve spolupráci s partnery, kteří se chtějí spojit s důležitými tématy a tím se zviditelnit v široké veřejnosti.

TOP ženy Česka

Exkluzivní žebříček Hospodářských novin TOP ženy Česka patří již 18 let k nejprestižnějším akcím svého druhu v Česku. Cílem projektu je zviditelnit úspěšné ženy ve veřejné i byznysové sféře, příběhy úspěšných žen inspirovat jejich následovnice a také se zabývat tématy, jako jsou rovné pracovní příležitosti a působení žen na postech s rozhodovacími pravomocemi.

Green Deal Summit

Druhý ročník největší byznysové konference o Zelené dohodě, udržitelnosti, energetice a dobrých příkladech v Česku.

Vstupenky nyní v prodeji.

Forum Elektromobilita

Růst trhu může být rychlejší, než se zdá. Elektromobilita má čím dál větší politickou i společenskou podporu. V řadě případů se elektromobily vyplatí bez dotací již dnes.

6. ročník prestižní konference.

Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna

Výzkum Hospodářských novin Nejlepší banka a Nejlepší pojišťovna má za cíl podpořit rozvoj bankovního a pojišťovacího sektoru, poskytnout veřejnosti ucelený obraz o finančním trhu a pomoci se snadnější orientací v produktech a službách, které finanční instituce nabízejí. Slavnostní vyhlášení probíhá tradičně na podzim v prostorách České národní banky.

Tematické magazíny & speciální přílohy

Edice tematických magazínů a speciálních novinových příloh sledují odborná i lifestylová témata, přinášejí informace analyzované z mnoha úhlů, které pomohou čtenářům lépe se rozhodnout. V této edici najdou čtenáři konkrétní zkušenosti firem, názory expertů i servisní informace týkající se řady oborů ‒ průmyslu, vzdělávání, umění, technologií apod.

Zima v Rakousku

Interaktivní microsite ve spolupráci s Rakouskou centrálou cestovního ruchu pod hlavičkou HN BeNative. Tipy a rady na zajímavá místa, jak strávit aktivní zimní dovolenou v nejatraktivnějších lyžařských alpských střediscích.

Chytré Česko

Společný projekt Aktuálně.cz s Nadací České spořitelny, který se dlouhodobě věnuje změně stavu českého školství a jeho největším výzvám, před kterými stojí. Snaží se přicházet s možnými řešeními palčivých problémů školského systému v ČR a nabízet příklady dobré praxe z uplatňování reforem ve vzdělávání. Cílem je také více vtáhnout do hry širokou pedagogickou i laickou veřejnost, od ředitelů přes učitele po rodiče a studenty, být interaktivnější a zjišťovat jejich pohled na věc.

Chcete s námi projekt na míru ?

    Vyplněním a odesláním formuláře berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Více informací o zásadách ochany osobních údajů naleznete zde.