#vicnezprace

Pojďte pracovat do Economie

Pracovitost, kreativita a originální nápady jsou to, čeho si ceníme nejvíce.

Jak to u nás vypadá

Sídlíme v nejmodernějším newsroomu ve střední Evropě, který byl uveden do provozu v roce 2013. V něm každý den vznikají klíčové tištěné i digitální tituly z oblasti ekonomické i obecné žurnalistiky. Pojďte tvořit jedinečný obsah s námi!

Ve společnosti jsem od ledna 2013, kdy jsem nastoupila jako fotoeditor pro IHNED.cz. Do Economie jsem přišla proto, že jsem chtěla zůstat v oboru, který jsem vystudovala, a zároveň se naučit něco nového. Do té doby jsem, jako absolventka FAMU, znala fotografii hlavně z uměleckého hlediska a lákalo mě poznat ji víc i z té komerční stránky. Navíc jsem si chtěla vyzkoušet práci ve zpravodajství, které nemám vůbec vystudované. A tady se mi podařilo najít na jednom místě všechno, co jsem chtěla.

Vanda Lubomirský Nárožná - Foto editorka

Pomáháme

Věříme, že je důležité dávat zpátky a pomáhat tam, kde to je potřeba. Proto pravidelně pořádáme dražby, jejichž výtěžek dělíme vybraným neziskovým a charitativním organizacím. Zapojujeme se do akce Pečení pro dobrou věc a celoročně podporujeme řadu nadací a sdružení.

Když jsem si po škole hledal práci, dostal jsem nabídku z oblasti obchodu, která mě zaujala. Postupem času mě to začalo bavit, zjistil jsem, že je to práce přesně pro mě, jsem totiž dost upovídaný a rád se bavím a poznávám s novými lidmi. Nejprve jsem se věnoval obchodu v jednom mediálním domě, pak jsem si na nějaký čas odskočil do rádia, až jsem se nakonec vrátil zpět do oblasti, kterou jsem znal. A tak jsem tady, v Economii.

Radek Lukeš - Key Account Manager

Váš zápal umíme ocenit

Vážíme si zaměstnanců, kteří pracují s plným nasazením a se zájmem o věc. Oceňujeme, když dokáží řešit problémy kreativně a mají vlastní nápady. Na oplátku jim nabízíme motivující ohodnocení i balíček zajímavých benefitů. Přidejte se k nim!