Online produkty

Portfolio našich on-line produktů se skládá ze zpravodajských webů, homepage, e-mailu, obsahových a specializovaných webů.

HN.cz

Hospodářské noviny přinášejí do online světa své silné atributy – objektivní zpravodajství, prémiový ekonomický obsah, erudované analýzy a komentáře. Web Hospodářských novin na doméně HN.cz nabízí čtenářům kromě aktuálního zpravodajství kompletní obsah tištěného vydání deníku včetně všech jeho magazínů, speciálních příloh, podcastů a newsletterů. Předplatitelé digitálního obsahu mají přístup i do celého archivu novin od roku 1995.

Ekonom.cz

Ekonom je nejčtenější ekonomický týdeník na českém trhu. Přináší ty nejpodstatnější informace, které pomáhají orientovat se v dnešním složitém světě. Ekonom poskytuje ty nejdůležitější informace ze světa kapitálových trhů, texty z oblasti technologií představují aktuality ze světa vědy a techniky, přináší i právní témata, která hýbou českým trhem a zásadně ovlivňují podmínky pro podnikání. V článcích se časopis věnuje i oblasti logistiky, která doslova hýbe světem a tématům seberozvoje a sebevzdělávání a rovněž oblasti řízení lidí ve firmách.

Aktuálně.cz

Aktuálně.cz je stabilně jedním z nejnavštěvovanějších zpravodajských webů na českém internetu. Formou článků, multimediálních grafik a videí přináší objektivní a nejaktuálnější informace z domova i ze světa, z ekonomiky i sportu. Všeobecné zpravodajství doplňují kromě původních kauz a názorů předních novinářů také lifestylová témata a informace ze světa kultury.

Centrum.cz

Homepages portálů Centrum.cz, Atlas.cz a Volný.cz jsou vstupní bránou a rozcestníkem ke všem službám, které tyto portály svým uživatelům nabízejí. Obsahem jsou kvalitní informace z domova i ze světa, sportu, společnosti, kultury a zábavy i široké portfolio praktických informací a služeb.

Centrum.cz mail

Předním freemailovým řešením ve střední Evropě je Centrum.cz mail. Uživatelům v České republice a partnerům na Slovensku a v Chorvatsku zdarma poskytuje bezpečné a stabilní e-mailové schránky, které jsou dostupné z počítače, mobilu, tabletu i různých e-mailových klientů využívajících IMAP nebo POP3 protokol. Samozřejmostí je špičkový antivir a antispam, který chrání uživatele i jejich data.

Žena.cz

Žena.cz je součástí jednoho z nejnavštěvovanějších webů v ČR – Aktuálně.cz. Funguje zde jako lifestylová sekce celého webu, který tak nyní svým čtenářům poskytne kompletní informace, které je zajímají. Jedná se o lifestylový magazín, který inspiruje, radí a ptá se. Sebevědomá, chytrá kamarádka na síti, která nekritizuje, ale motivuje. Nabízí ženám místo, kde si mohou odpočinout, odreagovat se a cítit se dobře. Žena.cz nabízí praktické tipy, jak vyvážit rodinný a pracovní život, jak si užít volný čas a udržet se v kondici.

Vaření.cz

Internetový portál Vaření.cz nabízí více než 43 000 skvělých receptů s fotografie mi, které si uživatelé vzájemně hodnotí a třídí do vlastních virtuálních kuchařek.

    Vyplněním a odesláním formuláře berete na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů za účelem zodpovězení vašeho dotazu. Více informací o zásadách ochany osobních údajů naleznete zde.